O Petru Chobotovi

Včera jsem se dozvěděla, že pan Petr Chobot založil hnutí Evoluce Vědomí , tedy evoluce společnosti. Jak jsem pochopila, jedná se o vstup do politiky, protože on ví, že pokud jsou tu lidé, jako já a mně podobní, kteří potřebují jeho pomoc, není společnost v pořádku.

Já v něm poznávám velikého muže. Muže lásky k lidem a muže vnitřní mravnosti.
Když jsem se s ním seznámila prostřednictvím videí, pochopila jsem, že jsem ho slyšela od svého dětství. Jeho hlas, jeho výslovnost, jeho vzdělanost a to, kým je.
Podrobila jsem se s důvěrou jeho programu. A je geniální. Odevzdala jsem mu hlas. Spojil mě prostřednictvím svého vědomí (to je vlastnostmi své osobnosti) s kosmickým vědomím lásky.
To, jak mě osvobodil jako ženu, už nemusím zvlášť zdůrazňovat, třebaže pro mě to bylo kardinální.
Vím, jakým milujícím je člověkem. On ví, jak milujícím člověkem každý z nás je. A toto pevné přesvědčení mění to, kým jsme. Existuje video, kde vkládá do energeticko-informačního pole každého člověka osobně nekonečnou hojnost, nekonečné zdraví a nekonečnou blaženost. Mám jej na svém kanálu YouTube a na svých Facebookových stránkách.
Třebaže vzdychá nad ezoteriky, kteří v určitých situacích, kdy by měli svou lásku dokázat, selhávají, je stále sám sebou a neměnný.
To, že říká svým žákům chraňte se, neznamená, že se odděluje, nebo že je od ostatní společnosti odděluje. Ale on ví, koho má před sebou. Říká, Vy, kdo pracujete se mnou, musíte jít do akce, třeba léčit. On ví, že dobré slovo a vděčnost jeho posluchačů, je tak obrovská, že mají ostatním co dát.
Také říká: Pro ty z vás, kterým nefunguje rodina, já nemohu nic udělat.
A tomu také rozumím.
Na jeho stránkách ale také zůstávají lidé, kteří prostě blekotají, ale není to chyba. Vesmír chyby nedělá. Je lépe blekotat s podobnými, aby jeden druhého viděli a začali pracovat s tím, co mají.
Kdyby totiž zůstali bez jeho zásahu, byli by zátěží pro společnost. Zátěží na té nejdůležitější úrovni, Na té jemně-hmotné. Před tím vypadali lépe jen zdánlivě, protože uvnitř nebyli v pořádku.
Té dívky z nádražní tragédie je mi moc líto, ale co s ní měl pan Petr Chobot společného? Nic. Jen její kamarád či partner vyhledal jeho veřejnou přednášku. A už před tím vyhledával lidi, kteří dávali najevo jakési spojení s duchem.
Posilování jednotlivých čaker při meditacích bylo geniální tím, že jsme si o tom nic nemysleli, protože jsme o tom nic nevěděli, a tak jsme nemohli výsledek jeho snahy svými myšlenkami znehodnotit.
Co je to řízená meditace? Není to čumění člověka do blba bez posunu vědomí. Proto je tou možnou změnou, jakou jeho osobnost potřebným nabízí.
Moc ráda bych propagovala a prodávala jeho bylinky. Byliny z čistého vědomí pralesa a s myšlenkami přírodního zákona, které stále zůstavají ve vědomí Petra Chobota a těch, co je připravovali, čisté.
Ale mám strach si je i koupit, natož je prodávat.
Jak svobodní jsme? Když by nás i vlastní rodina nemusela chápat dobře?
Říkají, vždyť jsi stavební inženýrka, věnuj se své vodě! A nechápou osobní potřebu a osobní rozhodnutí, že je potřeba především podpořit českého člověka. O něj jde především. Nikdy v žádné společnosti nejde o nic jiného, než právě o každého člověka.
Ano, pan Petr Chobot mě zbavil sexuální frustrace. Zase jsem se setkala s moudrostí a vzdělaností, jež jsem pozorovala u svých profesorů na stavební fakultě jako dvacetiletá dívka.
Tentokrát – v 60-ti letech, jsem se konečně našla. Vidím profesora lidského srdce-duše, profesora jednoty, profesora nejvyšší možné vzdělanosti na planetě vůbec.
Pro mě vykonal zázrak.
Vždy jsem čekala a věřila, že takového člověka potkám. Nikdy nebudu dost vděčná té nekonečné změně, která se ve mně odehrává.
Děkuji.
Stálé zdraví a krásný den
Ing. Jaroslava Švajcrová

Budete-li stát o mé veřejné vystoupení, např. formou videa na vašem kanálu Cesty k sobě v tomto duchu, bude mi ctí.

 

 

https://youtu.be/PfqQ7gdZsis

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s