About

Narodila jsem se v Plzni. Až do maturity jsem žila v Karlových Varech. Vystudovala jsem Stavební fakultu na ČVUT v Praze. Později udělala postgraduál na fakultě Soudního inženýrství v oboru oceňování staveb. Do revoluce jsem pracovala ve funkci vedoucího výroby ve vodárně v Podolí. Po revoluci jsem učila odborné předměty na SOU Konstruktivy. Oceňovala jsem stavby u realitní společnosti pro jednu z významných bank ČR. Pracovala u rakouského developera jako projektantka v Autocadu a po té rozpočtovala stavební práce u malé soukromé firmy projektantů na Jižním Městě, abych byla v blízkosti rodičů.

Posledních 10 let jsem se totiž vrátila k rodičům, abych jim pomohla důstojně prožít jejich stáří. Maminka zemřela před 6ti lety. Otec v dubnu loňského roku. Během těchto posledních let jsem studovala biochemii lidského organismu, aby byla moje péče o rodiče co nejlepší. A na základě svého života (a také zájmu vyvolaného milovanými a pomalu odcházejícími ) jsem se zabývala i tím, co nás přesahuje, abych se spolu s nimi mohla zamýšlet nad základními otázkami, či chcete-li smyslem našeho lidského života.

Nyní se zabývám (původně i to bylo vyvoláno rodinnými důvody) převážně studiem osobního rozvoje, abych pochopila pohnutky, jež vedou mé rodinné příslušníky k rozhodnutím, jež jim ničí životy.

Poslední dva roky se také seznamuji s fenoménem internetu. Když jsem pochopila jeho možnosti, rozbrečela jsem se. O takovém přístupu k informacím ve všech jeho rovinách se mi nesnilo ani v těch mých nejodvážnějších snech ! Často slýchávám své přátele vyjadřovat se o některých aspektech internetu s despektem. K tomu vždy říkám, že je jen takovým sluhou, jak mocným jste pánem. A protože čím jsem starší, tím naléhavěji si uvědomuji, že jsme také součástí společnosti, vyjadřuji se také k těmto otázkám.

Více zde: http://vnitrni-stesti-tvorivy-princip.webnode.cz/o-nas/

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s